Nepriklausomai Lietuvai 25 Nepriklausomai Lietuvai 25
  Aplankykite Lietuvą Aplankykite Lietuvą
  Investuokite Lietuvoje Investuokite Lietuvoje

  Kaip mus rasti?

  LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ EUROPOS SĄJUNGOJE

  Adresas: Rue Belliard 41-43, 1040 Brussels, BELGIUM

  plačiau »

  Tel. +32 2 771 01 40
  Faksas +32 2 771 45 97
  E. paštas
  • RSS Šarūnas Birutis Briuselyje pabrėžė kovos su kultūros objektų neteisėtu gabenimu svarbą Įkelta2015.11.24

   Lapkričio 24 d. Briuselyje vyko Europos Sąjungos kultūros ir audiovizualinių reikalų ministrų tarybos posėdis, kuriame Lietuvai atstovavo kultūros ministras Šarūnas Birutis. Pagrindiniai politiniai debatai Taryboje vyko dėl Europos Sąjungos vaidmens kovojant su kultūros paveldo naikinimu konfliktų zonose ir neteisėta prekyba.

   Visą pranešimą skaitykite Kultūros ministerijos interneto svetainėje

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  • LRT: Premjeras: Lietuva sulaukė J.-C. Junckerio padėkos Įkelta2015.11.19

   Sprendžiant saugumo ir kitus Europos Sąjungai (ES) aktualius klausimus, teigiamų rezultatų galima pasiekti tik dirbant kartu, tad Europos Komisijos (EK) pirmininkas Jean-Claude`as Junckeris padėkojo Lietuvai už greitą reakciją ir bendradarbiavimą, LRT RADIJUI sako šiuo metu Briuselyje esantis premjeras Algirdas Butkevičius. „Su EK pirmininku kalbėjome apie saugumo stiprinimą ir kiekvienos šalies viduje, ir prie ES išorinių sienų. EK pirmininkas tam skiria didžiulį dėmesį. Taip pat jis padėkojo, kad Lietuva labai greitai sureagavo į Slovėnijos kvietimą skirti Policijos departamento, statutinių tarnybų darbuotojus padėti suvaldyti migrantų srautus. Taip pat buvo teigiamai įvertinta, kad mes prisidedame prie programos „Frontex“, – pabrėžia A. Butkevičius.  Visą interviu skaitykite www.lrt.lt

    

   Straipsniai žiniasklaidoje »
  • Finansų ministro pasisakymas prieš ECOFIN posėdį Įkelta2015.11.10

   Pateikiame Lietuvos finansų ministro Rimanto Šadžiaus pasisakymą prieš šiandien Briuselyje vykstantį Europos Sąjungos Ekonomikos ir finansų reikalų tarybos (ECOFIN) posėdį. Įrašas pateiktas Finansų ministerijos svetainėje

   Ekonominiai sankykiai »
  • 15 min: Eurobarometras: daugiau nei pusė lietuvių mato euro naudą šaliai Įkelta2015.11.06

   Teigiamą euro naudą Lietuvai mato daugiau nei pusė lietuvių, rodo naujausia Eurobarometro apklausa. Spalį atliktos apklausos duomenimis, 55 proc. Lietuvos gyventojų teigė, kad euras yra naudingas šaliai. Dar 29 proc. teigė, kad euras yra nenaudingas, 14 proc. neturėjo nuomonės ir 2 proc. negalėjo atsakyti.

   Visą straipsnį skaitykite www.15min.lt

   Straipsniai žiniasklaidoje »
  • Lrytas.tv: Ar veikia ES gyvuojanti „Piliečių iniciatyva“? Įkelta2015.11.03

   Nuo rusų kalbos ir šiukšlių jūroje iki vandens ir gėjų teisių – jei kas nors gyvenime jums neduoda ramybės, Briuseliui galite pateikti savų pasiūlymų. Tiesa, dar reikės surasti milijoną bendraminčių visoje Europoje. Ar veikia kelerius metus Europos Sąjungoje gyvuojanti Piliečių iniciatyva, domisi rubrika „Ar žinai, kad“.

   Straipsniai žiniasklaidoje »
  • LRT: Europos Komisijai Lietuvos biudžetas neužkliuvo Įkelta2015.10.30

   Europos Komisija neturi pastabų kitų metų Lietuvos biudžeto projektui – Komisija nepateikė vyriausybei jokių rekomendacijų, BNS pranešė Finansų ministerijos atstovė. Tai pirmas kartas, kai EK vertino į euro zoną šiemet įstojusios Lietuvos biudžetą.

   Skaitykite visą straipsnį www.lrt.lt

   Straipsniai žiniasklaidoje »
  • Eurochannel_Lithuanian_Month_ENG (002).PNG „Eurochannel“ lapkritį skiria Lietuvos kinui Įkelta2015.10.28

   Lietuvos kino centras bendradarbiaudamas su JAV televizijos kanalu „Eurochannel“ pristato mėnesį truksiančią programą „Lietuviškas mėnuo“. Visą lapkritį kanalo žiūrovai galės išvysti specialiai šiai programai atrinktus geriausius lietuviškus filmus, įskaitant dokumentiką ir trumpametražius filmus. Į programą yra įtrauktos ir dviejų lietuviškų koncertų transliacijos.

   Istorinė, kultūros diplomatija »
  Daugiau naujienų

  Twitter srautas

  Naujienlaiškio prenumerata