Į pradžią El.paštas Struktūra
Spausdinti  
Lietuviškai    English   

              

 2014 m. lapkričio 28 d., penktadienis
LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ 
EUROPOS SĄJUNGOJE

        Rue Belliard 41-43, 1040 Briuselis, Belgija
Tel. (32 2) 771 01 40, faks. (32 2) 771 45 97
officeeu.mfa.lt

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt 

LIETUVOS PIRMININKAVIMO PASIEKIMAI

Daugiau patikimos, atviros ir augančios Europos  


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Aktualijos
 

2014-11-25 Š. Birutis Briuselyje pabrėžė nacionalinio saugumo svarbą ES audiovizualinėje politikoje
Š.m. lapkričio 25 d. Briuselyje vyko ES kultūros ir audiovizualinių reikalų tarybos posėdis. Jo metu buvo priimtos Tarybos išvados dėl Europos audiovizualinės politikos skaitmeniniame amžiuje. Kultūros ministras Š. Birutis savo pasisakyme išskyrė nacionalinio saugumo svarbą, kuriant ateities ES audiovizualinę politiką. Plačiau »

2014-11-24 Dėl kliūčių kertant Lietuvos ir Rusijos sieną į URM iškviestas Rusijos ambasadorius
Šiandien į Lietuvos užsienio reikalų ministeriją buvo iškviestas Rusijos Federacijos ambasadorius Lietuvoje Aleksandras Udalcovas. Plačiau »

2014-11-24 Ukrainos žmonių gerovei – būtinos reformos

Pirmadienis, lapkričio 24 d. (Kijevas). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve susitiko su Ukrainos Ministru Pirmininku Arsenijumi Jaceniuku, su kuriuo aptarė Ukrainos pažangą įgyvendinant svarbias reformas.

Plačiau »

2014-11-24 Lietuvos interesas – stipri ir demokratiška Ukraina

Pirmadienis, lapkričio 24 d. (Kijevas). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Kijeve susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalių vadovai pirmininkavo septintajam Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdžiui, kuriame aptartos konkrečios priemonės, kuriomis Lietuva galėtų padėti šiai šaliai įgyvendinti būtinas reformas ir užtikrinti savo ir viso regiono saugumą.

Plačiau »

2014-11-21 Efektyvios rinkos apsaugos priemonės turėtų užtikrinti lygias konkurencines sąlygas ES gamintojams, sako užsienio reikalų viceministras

Lietuvos užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas ES prekybos ministrų diskusijoje pabrėžė, kad efektyvios rinkos apsaugos priemonės yra itin svarbus instrumentas kovojant su nesąžiningomis trečiųjų šalių praktikomis ir užtikrinant lygias konkurencijos sąlygas ES gamintojams, o šių priemonių modernizacija neturi būti atliekama ES pramonės sąskaita.

Plačiau »

2014-11-21 NATO – Lietuvos saugumo garantas
Penktadienis, lapkričio 21 d. (Karmėlava, Kauno r.). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su naujuoju NATO Generaliniu Sekretoriumi Jensu Stoltenbergu. Plačiau »

2014-11-19 Užsienio reikalų viceministras ragina kuo greičiau užbaigti ES energijos vidaus rinkos kūrimą

Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas lapkričio 18 dieną dalyvavo Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų taryboje (BRT), kurioje buvo tęsiamos diskusijos dėl birželį Europos Vadovų Tarybos (EVT) patvirtintos ateinančių penkerių metų strateginės ES darbotvarkės įgyvendinimo. Ministrai aptarė vieną iš darbotvarkės prioritetų – energetikos sąjungos sukūrimą. 

Plačiau »

2014-11-19 Lietuva atsiriekė didžiausią kąsnį iš EK paramos pieno sektoriui

2014-11-19 Iki vėlyvo vakaro posėdžiavusi Europos Komisija nusprendė, kad Lietuvos pieno sektoriui atiteks 14 mln. eurų paramos, tai yra pusė nuo Baltijos šalims skirtos sumos.

Plačiau »

2014-11-18 Užsienio reikalų viceministras dalyvaus ES Bendrųjų reikalų tarybos posėdyje Briuselyje
Užsienio reikalų viceministras Rolandas Kriščiūnas lapkričio 18 dieną Briuselyje dalyvaus Europos Sąjungos Bendrųjų reikalų tarybos (BRT) posėdyje, kuriame vyks pasiruošimas gruodžio 18–19 d. Europos Vadovų Tarybos (EVT) susitikimui. Plačiau »

2014-11-17 L. Linkevičius: ES remia vidaus reformas Ukrainoje ir išlaiko spaudimą Rusijai

 

Briuselyje lapkričio 17 dieną vykstančioje Europos Sąjungos (ES) Užsienio reikalų taryboje (URT) didžiausias dėmesys skirtas Ukrainai. ES ministrai aptarė įtemptą saugumo padėtį Rytų Ukrainoje ir kėlė klausimą dėl galimo ES sankcijų Rusijai išplėtimo, taip pat pasisakė už būtinybę neatidėliojant vykdyti vidines Ukrainos reformas. 

Plačiau »

 
Archyvas
 

Straipsniai
 

 
Archyvas

 


Renginiai
 

2014-11-26 Lietuviškos Advento Mišios gruodžio 14 d.

2014-10-01 Lietuvoje Vykstančių tarptautinių parodų ir konferencijų sąrašas

 
Archyvas
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-08
Iš viso apsilankė: 444701
Šiandien apsilankė: 47
Dabar naršo: 2
 
© Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas.