Į pradžią El.paštas Struktūra
Spausdinti  
Lietuviškai    English   

              

 2014 m. rugsėjo 3 d., trečiadienis
LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ 
EUROPOS SĄJUNGOJE

        Rue Belliard 41-43, 1040 Briuselis, Belgija
Tel. (32 2) 771 01 40, faks. (32 2) 771 45 97
officeeu.mfa.lt

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt 

LIETUVOS PIRMININKAVIMO PASIEKIMAI

Daugiau patikimos, atviros ir augančios Europos  


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Aktualijos
 

2014-08-30 PREZIDENTĖ SUSITIKO SU UKRAINOS VADOVU

Šeštadienis, rugpjūčio 30 d. (Briuselis). Europos Vadovų Tarybos metu įvyko Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės pokalbis su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenka. Šalies vadovė išreiškė Lietuvos paramą Ukrainoje vykdomoms europietiškoms reformoms, jos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui.

Plačiau »

2014-08-30 RUSIJOS INVAZIJA Į UKRAINĄ - GRĖSMĖ VISAI EUROPAI

Šeštadienis, rugpjūčio 30 d. (Briuselis). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Briuselyje dalyvauja neeiliniame Europos Vadovų Tarybos posėdyje, į kurį Europos Sąjungos valstybių ir vyriausybių vadovai susirinko aptarti padėtį Ukrainoje ir jos įtaką visos Europos saugumui.

Plačiau »

2014-08-29 EUROPOS KOMISIJA TAIKYS SKUBIAS RINKOS PARAMOS PRIEMONES PIENO SEKTORIUI

Šiandien Europos Komisija pranešė, kad pradės teikti privačiam sviesto, nugriebto pieno miltelių ir tam tikrų sūrių sandėliavimui skirtą paramą, siekdama sušvelninti Rusijos taikomų ES pieno produktų importo apribojimų poveikį. Europos Komisija taip pat patvirtino, kad sviesto ir nugriebto pieno miltelių intervencinis supirkimas bus pratęstas iki šių metų pabaigos.

Plačiau »

2014-08-28 URM PAREIŠKIMAS DĖL RUSIJOS KARINĖS INVAZIJOS Į UKRAINĄ

Lietuvos užsienio reikalų ministerija griežtai smerkia prasidėjusią akivaizdžią karinę Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų invaziją į Ukrainos teritoriją. 

Plačiau »

2014-08-25 JT SAUGUMO TARYBOJE LIETUVA PASMERKĖ VIENAŠALĮ RUSIJOS SPRENDIMĄ BE UKRAINOS PRITARIMO ĮVEŽTI HUMANITARINĮ KROVINĮ

Jungtinių Tautų Saugumo Tarybos konsultacijose Niujorke rugpjūčio 22 dieną Lietuvos nuolatinė atstovė JT ambasadorė Raimonda Murmokaitė pasmerkė Rusijos vienašalį sprendimą be Ukrainos pritarimo įvežti humanitarinį krovinį į Ukrainos teritoriją.

Plačiau »

2014-08-25 UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAS KIJEVE APTARĖ PARAMOS UKRAINAI KLAUSIMUS

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius rugpjūčio 22 dieną lankėsi Kijeve, kur susitiko su Ukrainos Prezidentu Petro Porošenko ir užsienio reikalų ministru Pavlo Klimkinu. Susitikimuose aptarta parama Ukrainai ir diplomatinių veiksmų koordinavimas artėjant Europos Sąjungos, NATO, Jungtinių Tautų aukšto lygio susitikimams. 

Plačiau »

2014-08-25 URM PAREIŠKIMAS DĖL LIETUVOS GARBĖS KONSULO LUHANSKE ŽŪTIES

Lietuvos užsienio reikalų ministerija su giliu liūdesiu praneša apie Lietuvos Respublikos garbės konsulo Ukrainos Luhansko srityje, Ukrainos verslininko Mykola Zelenec mirtį nuo nežinomų nusikaltelių rankų ir reiškia nuoširdžią užuojautą žuvusiojo šeimai ir artimiesiems. 

Plačiau »

2014-08-25 URM PAREIŠKIMAS DĖL RUSIJOS VIENAŠALIŲ PROVOKACINIŲ VEIKSMŲ

Lietuvos užsienio reikalų ministerija ryžtingai smerkia Rusijos Federacijos vienašalį sprendimą be Ukrainos pritarimo ir Tarptautinio Raudonojo Kryžiaus komiteto (TRKK) palydos įvežti nepatikrintą humanitarinį krovinį į Ukrainos teritoriją. 

Plačiau »

2014-08-18 ES UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI APTARĖ KRIZES UKRAINOJE, IRAKE, SIRIJOJE IR GAZOJE

Rugpjūčio 15 d., Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo skubiai sušauktoje neeilinėje Europos Sąjungos Užsienio reikalų taryboje, kurioje buvo diskutuojama apie krizes Ukrainoje, Irake, Sirijoje, Gazoje.

Plačiau »

2014-08-13 Į LIETUVOS BANKO SAUGYKLĄ JAU KELIAUJA PIRMOSIOS LIETUVIŠKŲ EURŲ MONETOS

Į Lietuvos banko saugyklą Vilniuje atgabentos pirmosios partijos lietuviškų eurų monetų. Jos 2015 m. sausio 1-ąją bus išleistos į apyvartą. Bendras euro įvedimui ir atsargoms užtikrinti reikalingas monetų kiekis yra apie 370 mln. vnt., jų svoris – 1 740 tonų.

Plačiau »

 
Archyvas
 

Straipsniai
 

 
Archyvas

 


Renginiai
 

 
Archyvas
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-08
Iš viso apsilankė: 423003
Šiandien apsilankė: 27
Dabar naršo: 2
 
© Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas.