Į pradžią El.paštas Struktūra
Spausdinti  
Lietuviškai    English   

              

 2014 m. rugpjūčio 23 d., šeštadienis
LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ 
EUROPOS SĄJUNGOJE

        Rue Belliard 41-43, 1040 Briuselis, Belgija
Tel. (32 2) 771 01 40, faks. (32 2) 771 45 97
officeeu.mfa.lt

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt 

LIETUVOS PIRMININKAVIMO PASIEKIMAI

Daugiau patikimos, atviros ir augančios Europos  


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Aktualijos
 

2014-08-18 ES UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI APTARĖ KRIZES UKRAINOJE, IRAKE, SIRIJOJE IR GAZOJE

Rugpjūčio 15 d., Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius dalyvavo skubiai sušauktoje neeilinėje Europos Sąjungos Užsienio reikalų taryboje, kurioje buvo diskutuojama apie krizes Ukrainoje, Irake, Sirijoje, Gazoje.

Plačiau »

2014-08-13 Į LIETUVOS BANKO SAUGYKLĄ JAU KELIAUJA PIRMOSIOS LIETUVIŠKŲ EURŲ MONETOS

Į Lietuvos banko saugyklą Vilniuje atgabentos pirmosios partijos lietuviškų eurų monetų. Jos 2015 m. sausio 1-ąją bus išleistos į apyvartą. Bendras euro įvedimui ir atsargoms užtikrinti reikalingas monetų kiekis yra apie 370 mln. vnt., jų svoris – 1 740 tonų.

Plačiau »

2014-08-13 MINISTRĖ V.BALTRAITIENĖ PRAŠO KUO SKUBIAU SUŠAUKTI NEEILINĮ ES ŽEMĖS ŪKIO MINISTRŲ SUSITIKIMĄ

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė kreipėsi į ES Žemės ūkio ir žuvininkystės tarybos pirmininką Mauricijų Martiną su prašymu kuo skubiau, dar š. m. rugpjūčio mėnesį, sušaukti neeilinį Europos Sąjungos žemės ūkio ministrų susitikimą.

Plačiau »

2014-08-13 LIETUVOS DIPLOMATAS PASKIRTAS ESBO PROJEKTŲ KOORDINATORIUMI UKRAINOJE
Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos (ESBO) pirmininkas Šveicarijos užsienio reikalų ministras Didier Burkhalteris pasirinko Lietuvos diplomatą ambasadorių Vaidotą Verbą ESBO projektų koordinatoriumi Ukrainoje. Plačiau »

2014-08-08 ŽEMĖS ŪKIO MINISTRĖ: VERSLININKAI SULAUKS VYRIAUSYBĖS PARAMOS - 2,5 MLN LITŲ NAUJŲ RINKŲ PAIEŠKOMS

 

Žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė ir ūkio ministras Evaldas Gustas susitiko su šalies vadove Dalia Grybauskaite. Pagrindinė susitikimo tema – draudimas įvežti lietuvišką žemės ūkio produkciją į Rusiją.

Lietuvai jau ne kartą teko susidurti su draudimais ir sankcijomis. Iki šiol visas krizes pavykdavo įveikti sėkmingai, ne išimtis ir šis kartas. Lietuvos verslas yra lankstus, ir nors tikėtina, kad dalis pelno bus prarasta, vis dėlto bankrotų turėtume išvengti. Planuojama susitikti su verslo atstovais ir kalbėtis apie galimybes netiesiogiai eksportuoti žaliavą, perdirbti produktus.

Plačiau »

2014-08-08 RUSIJOS VEIKSMAMS RASIME ATOVEIKSMĮ
Penktadienis, rugpjūčio 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Ministrą Pirmininką pavaduojančiu ūkio ministru Evaldu Gustu ir žemės ūkio ministre Virginija Baltraitiene aptarti Kremliaus politinio sprendimo, ribojančio žemės ūkio produkcijos, žaliavų ir maisto produktų importą iš šalių, pritaikiusių sankcijas Rusijai. Plačiau »

2014-08-08 KREMLIAUS SANKCIJOS ATSISUKS PRIEŠ RUSIJOS ŽMONES

 

io 8 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ragina ramiai reaguoti į Rusijos prezidento Vladimiro Putino paskelbtus grasinimus vieneriems metams uždrausti ar apriboti žemės ūkio produkcijos, žaliavų ir maisto produktų importą iš šalių, taikančių sankcijas Rusijai.

Plačiau »

2014-08-07 LIETUVOS BANKO VADOVAS PRADEDA DARBĄ EUROPOS CENTRINIO BANKO VALDANČIOJOJE TARYBOJE, DALYVAUS PRIIMANT ECB PINIGŲ POLITIKOS SPRENDIMUS

 

Lietuvos banko valdybos pirmininkas Vitas Vasiliauskas ketvirtadienį, rugpjūčio 7 d., dalyvaus Europos Centrinio Banko (ECB) valdančiosios tarybos posėdyje Frankfurte. Tai pirmas kartas, kai Lietuvos atstovas dalyvauja svarbiausius ECB sprendimus priimančioje taryboje, kuri nustato palūkanas, formuoja euro zonos pinigų politiką, numato veiklos gaires, užtikrinančias Eurosistemai pavestų užduočių įgyvendinimą.

Plačiau »

2014-08-06 UŽSIENIO REIKALŲ VICEMINISTRAS DALYVAVO PIRMOJO PASAULINIO KARO PRADŽIOS 100-MEČIO MINĖJIME BELGIJOJE

 

Lježo mieste Belgijoje rugpjūčio 4 dieną paminėtos Pirmojo pasaulinio karo pradžios šimtosios metinės. Minėjime Lietuvai atstovavo užsienio reikalų viceministras Andrius Krivas ir laikinasis reikalų patikėtinis Belgijoje Marijus Dunda.

Plačiau »

2014-07-31 ENERGETIKOS MINISTERIJA IR HITACHI SUSITARĖ DĖL BENDRŲ VEIKSMŲ SIEKIANT ĮSTEIGTI TARPINĘ PROJEKTO ĮMONĘ
Liepos 30 d., Energetikos ministerija ir strateginis naujos branduolinės elektrinės Lietuvoje investuotojas – Hitachi Ltd. – pasirašė Supratimo memorandumą dėl bendrų veiksmų rengiantis įsteigti tarpinę projekto bendrovę. Šiuo memorandumu Energetikos ministerija ir Hitachi įsipareigoja kartu atlikti parengiamuosius tarpinės projekto bendrovės steigimo darbus. Atlikus parengiamuosius darbus potencialiems investuotojams bus pateiktas pasiūlymas dėl tarpinės projekto bendrovės steigimo. Plačiau »

 
Archyvas
 

Straipsniai
 

 
Archyvas

 


Renginiai
 

 
Archyvas
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-08
Iš viso apsilankė: 420387
Šiandien apsilankė: 97
Dabar naršo: 1
 
© Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas.