Į pradžią El.paštas Struktūra
Spausdinti  
Lietuviškai    English   

              

 2014 m. balandžio 21 d., pirmadienis
LIETUVOS NUOLATINĖ ATSTOVYBĖ 
EUROPOS SĄJUNGOJE

        Rue Belliard 41-43, 1040 Briuselis, Belgija
Tel. (32 2) 771 01 40, faks. (32 2) 771 45 97
officeeu.mfa.lt

Nelaimingų atsitikimų ar kitais neatidėliotinais atvejais skambinti į Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministeriją tel. +370 5 2362444 arba rašyti el. paštu pilieciai@urm.lt 

LIETUVOS PIRMININKAVIMO PASIEKIMAI

Daugiau patikimos, atviros ir augančios Europos  


 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Aktualijos
 

2014-04-15 ES GYNYBOS MINISTRŲ SUSITIKIME DIDŽIAUSIAS DĖMESYS SKIRTAS ĮVYKIAMS UKRAINOJE

Balandžio 15 d. Liuksemburge susitikę Europos Sąjungos (ES) gynybos ministrai, tarp jų ir krašto apsaugos viceministras Marijus Velička, aptarė sparčiai besivystančią situaciją Ukrainoje. Susitikime ES gynybos ministrai išreiškė visokeriopą paramą Ukrainai.

Plačiau »

2014-04-15 ES UŽSIENIO REIKALŲ MINISTRAI PATVIRTINO EKONOMINĘ IR FINANSINĘ PARAMĄ UKRAINAI

Liuksemburge balandžio 14 d. vykusioje Europos Sąjungos užsienio reikalų taryboje, kurioje dalyvavo Lietuvos užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, patvirtintas ekonominės ir finansinės paramos Ukrainai paketas. Taryba priėmė sprendimą skirti 1 milijardo eurų makrofinansinę paramą Ukrainai, skirtą stabilizuoti jos ekonomikai ir įgyvendinti struktūrinėms reformoms, ir nustatė vienašalės prekybos lengvatas sumažinant arba visai atsisakant muitų mokesčio prekėms iš Ukrainos.

Plačiau »

2014-04-14 UŽSIENIO REIKALŲ MINISTERIJOS PAREIŠKIMAS DĖL SITUACIJOS RYTŲ UKRAINOJE

Reiškiame tvirtą paramą Ukrainos suverenitetui ir teritoriniam vientisumui. 

Smerkiame separatistų veiksmus Donecko srityje ir kituose Ukrainos rytiniuose regionuose - Luhanske, Charkove. Tokiais išorinių jėgų remiamais veiksmais ir provokacijomis siekiama destabilizuoti padėtį šiame regione ir visoje Ukrainoje. Remiame Ukrainos Vyriausybės pastangas taikiu būdu išspręsti susidariusią sudėtingą ir neprognozuojamą situaciją.

Plačiau »

2014-04-10 REGIONO SAUGUMAS - BENDRAS LIETUVOS IR ŠVEDIJOS INTERESAS


Ketvirtadienis, balandžio 10 d. (Stokholmas).Oficialaus vizito į Stokholmą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė aktualius dvišalius ir regiono klausimus aptarė su Švedijos Ministru Pirmininku Fredriku Reinfeldtu. Susitikime iškilmingai pasirašyta Lietuvos ir Švedijos jūros sienos sutartis. 

Plačiau »

2014-04-02 NUOLATINĖJE ATSTOVYBĖJE APSILANKĖ LIETUVOS DELEGACIJA REGIONŲ KOMITETE

Šiandien Lietuvos Nuolatinis atstovas ES ambasadorius R. Karoblis priėmė į plenarinę sesiją atvykusią Lietuvos delegaciją Regionų komitete. 

Plačiau »

2014-04-02 LIETUVOS IR LENKIJOS PREMJERAI APTARĖ DVIŠALĮ BENDRADARBIAVIMĄ NAUJOS SAUGUMO SITUACIJOS KONTEKSTE
2014-04-02

Šiandien Briuselyje viešintis Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius susitiko su Lenkijos premjeru Donaldu Tusku. Vyriausybių vadovai aptarė saugumo padėtį regione, pasikeitė nuomonėmis apie plėtojamus energetikos projektus ir kuriamą vieningą Europos energetikos rinką, aptarė verslo ir ekonomikos tendencijas, ypač Ukrainos krizės kontekste.

Plačiau »

2014-04-01 PREMJERAS DALYVAUS ES IR AFRIKOS AUKŠČIAUSIO LYGIO VADOVŲ SUSITIKIME BRIUSELYJE

Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius šįvakar išvyksta į Briuselį, kur trečiadienį ir ketvirtadienį dalyvaus Europos Sąjungos ir Afrikos aukščiausio lygio vadovų susitikime. Tai jau ketvirtasis tokio formato susitikimas, kuriame bus svarstomi bendradarbiavimo, saugumo, humanitarinės pagalbos, vystymosi ir kiti klausimai.

Plačiau »

2014-03-27 LIETUVOS RESPUBLIKOS PREZIDENTĖS DALIOS GRYBAUSKAITĖS METINIS PRANEŠIMAS
Mieli Lietuvos žmonės - laisvos Lietuvos piliečiai,

Gerbiamieji Seimo nariai,

pastarosiomis dienomis žodžiai Laisvė, Nepriklausomybė, Suverenitetas, teritorinis vientisumas ir Taika įgavo naują vertę.

Plačiau »

2014-03-25 L. LINKEVIČIUS SU JUNGTINĖS KARALYSTĖS EUROPOS REIKALŲ MINISTRU APTARĖ SITUACIJĄ UKRAINOJE

Užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius kovo 25 dieną Vilniuje susitiko su Jungtinės Karalystės Europos reikalų ministru Davidu Lidingtonu. Susitikime daugiausia dėmesio skirta situacijai Ukrainoje, Kryme ir Rusijos veiksmams.

Plačiau »

2014-03-25 HAGOJE DVIŠALIAI PREZIDENTĖS POKALBIAI SU PASAULIO VALSTYBIŲ LYDERIAIS

Antradienis, kovo 25 d. (Haga). Hagos branduolinio saugumo viršūnių susitikimo paraštėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Kanados, Japonijos ir Gruzijos Premjerais bei Ukrainos užsienio reikalų ministru ir sakė kalbą plenarinėje sesijoje.

Plačiau »

 
Archyvas
 

Straipsniai
 

 
Archyvas

 


Renginiai
 

 
Archyvas
 
Lankytojų statistika
Skaičiuojama nuo: 2007-05-08
Iš viso apsilankė: 391944
Šiandien apsilankė: 308
Dabar naršo: 1
 
© Lietuvos nuolatinė atstovybė Europos Sąjungoje. Visos teisės saugomos. Sprendimas: Idamas.